Загальна кількість переглядів сторінки

пʼятниця, 14 вересня 2012 р.

Модуль 10.


ЗАВЕРШИЛИ РОБОТУ НАД ВЛАСНИМ ПОРТФОЛІО. ЗРОБИЛИ ПОСИЛАННЯ НА НЕОБХІДНІ МАТЕРІАЛИ: ТЕКСТОВІ  ДОКУМЕНТИ, ПРЕЗЕНТАЦІЇ, ПУБЛІКАЦІЮ. МИ НА ФІНІШІ. УРА!

четвер, 13 вересня 2012 р.

Модуль 9.


Продумали стратегії для здійснення диференційованого навчання.  Створили інструмент оцінювання для заохочення учнів для самоспрямованості в навчанні. Описали у блозі свої думки та враження щодо навчання за модулем; оцінили себе як організатора процесу навчання в класі, де учень знаходиться в центрі навчального процесу.

[[sayings 10.jpg ]] - here you can find interesting sayings in pictures.

Модуль 8.

Опрацювала форму  оцінювання вікі-статті та форму оцінювання для дослідження, працювала над планом вивчення теми, доповнила своє  портфоліо.

Модуль 7.

Створення мною прикладу учнівської роботи дало мені змогу побачити, які нові  ролі  учнів виникають в ході виконання проекту,  внести поправки в План вивчення теми.
Цей модуль допоміг мені при створенні прикладу вікі статті зрозуміти з якими труднощами можуть зіткнутися учні.

середа, 12 вересня 2012 р.

Модуль 6.

Переглянула план вивчення теми та внесла до нього корективи.
Дізналася як можна ефективно використовувати комп'ютерні технології та  комунікації для покращення процесу навчання учнів та оцінювання.

Модуль 5.

Дізналася багато нового про авторські права.
Працювала у групі для вирішення питань педради.
Створила опитування на Google docs.

вівторок, 11 вересня 2012 р.

Модуль 4.

Обговорили у групах з іншими учасниками як можна ефективно використовувати ІКТ для підтримки та оцінювання навчання учнів та основні запитання та приклади завдань для дослідження учнів.
Ознайомилася з поняттями формуючого оцінювання.
Склала анкетування та діаграму.
Створила З-Х-Д  та Т-схеми.
Створила вчительську презентацію.

Модуль 3.

Цей модуль допоміг мені зрозуміти як можна використовувати навчальні дослідження у проектах.Я обрала тему навчального проекту, визначила ключове запитання, змістові та тематичні питання. Розділила клас на групи і поставила їм конкретні завдання.

понеділок, 10 вересня 2012 р.

Модуль 2.



ПЕРСПЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ ПРОЕКТНОГО МЕТОДУ  ПРИ ВИВЧЕННІ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ


На сучасному етапі  необхідною умовою навчання  є впровадження таких методик, які б більш ефективно розкривали потенціал студентів, їх інтелектуальні, творчі та моральні якості та сприяли підвищенню мотивації до вивчення іноземної мови, активізували їх пізнавальну діяльність, спонукали до творчого пошуку та самовдосконалення.
Проектна методика вважається однією з найбільш перспективних підходів у викладанні мови, оскільки допомагає побудувати своєрідний місток між реальним та чимось швидко досяжним. По-перше, проект допомагає інтегрувати іноземну мову у власну мережу комунікативної компетенції того, хто вивчає мову. Це заохочує застосовувати широкий діапазон комунікативних навичок, дає змогу студентам використовувати інші сфери знань та дає можливість описати те, що є важливим у їхньому житті. По-друге, проект робить мову більш пов’язаною з потребами того, хто навчається так як вони вчаться спілкуватися про власний внутрішній світ, свою країну, свої думки та потреби. По-третє, проект налагоджує більш тісний зв’язок між мовою та культурою.

Модуль 1.

Було цікаво. Буду ділитися знаннями з колегами у школі.